RadioPrishtina

Njoftohu i Pari

 • Dafina Rexhepi shfaqet shumë e ëmbël në fotografinë e fundit

  Është një nga këngëtaret më të ëmbla të estradës. Bëhet fjalë për Dafina Rexhepin e cila edhe pse jo shumë aktive në skenën muzikore, ajo vitin që lamë pas u rikthye “furishëm”, teksa erdhi edhe

  Read More
 • Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO)

  Pas një viti tejët të sukseshëm me këngën ‚New Rules‘, këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa s’ka të ndalur. Ajo sot ka lansuar klipin e saj më të ri të titulluar ‘IDGAF’, i cili

  Read More
 • Aurela Hoxha konfirmon se ka të dashur: Ia kontrolloj vazhdimisht telefonin

  Aurela Hoxha vitet e fundit ishte kryetemë e mediave rozë shqiptare. E gjithë në saje të jetës private dhe shkurorëzimit nga bashkëshorti, me të cilin kishte rreth 9 vjet ishte e kurorëzuar. Duke

  Read More
 • Lady Gaga shfaq të pasmet atraktive dhe tatuazhet e shumta në trupin e saj

  Këngëtarja e njohur Lady Gaga jo gjithmonë është shumë aktive në rrjetet sociale. Megjithatë, ajo prapëseprapë vazhdon të jetë një nga emrat më të ndjekur anë e kënd botës nga fansat e saj në

  Read More
 • Histori prekëse: Vajza shqiptare nga Suedia, pas 36 viteve kërkon prindërit saj biologjik në Pejë (Video)

  Tanja, është një vajzë shqiptare nga Peja e cila jeton dhe vepron në Suedi. Historia e saj plot emocion, tregon për një vajzë të vogël e cila kishte fatin që gjatë gjithë jetës të kishte këtë

  Read More

Google

Knaqu edhe Ti

Dafina Rexhepi shfaqet shumë e ëmbël në fotografinë e fundit
Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO)
Aurela Hoxha konfirmon se ka të dashur: Ia kontrolloj vazhdimisht telefonin
Lady Gaga shfaq të pasmet atraktive dhe tatuazhet e shumta në trupin e saj
Histori prekëse: Vajza shqiptare nga Suedia, pas 36 viteve kërkon prindërit saj biologjik në Pejë (Video)
Estrada në ‚këmbë‘ për të ndihmuar të shërohet Donjeta Isufi, nesër koncert në Drenas!
Miss Kosova 2017 zhvishet e tëra! Fotografitë që do të shihni befasojnë shumë!
Janë shoqe, por shikoni si e quan Vjollca Gilin

Per Ty

Dafina Dauti me dhuratë të veçantë për fansat e saj në ditët festive (Foto)
Blero dhe Afrona dhurojnë puthje pasionante në New York
Beteja me vetëbesimin e Dua Lipës
Samanta gjysmë transparente në New York
Kënga e Ritës kolonë zanore e filmit ‘Fifty Shades Freed’
Aurela Hoxha konfirmon se ka të dashur: Ia kontrolloj vazhdimisht telefonin
Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO)
Anxhela Martini shkëlqen në fustan të bardhë shiko me shume..

Njoftohu

Sekreti i Meghan Markle për një fytyrë “shumë më të skulpturuar”

ëse dikush do të mund të na bindte të besojmë në fuqinë e ushtrimeve të fytyrës, atëherë është dukesha e ardhshme Meghan Markle. Normalisht se ajo është bekuar nga Zoti me një fytyrë tejet të

A ju Pelqen kjo Keng e Medes

Facebook

Facebook

Dashuria