Tuna dhe Patrisi nuk janë ndarë, ata publikojnë fotografi të lumtur së bashku

Showbiz
353
4

Lidhja mes këngëtares së njohur Altuna Sejdiu- Tuna dhe e Patris Berishës, kohëve të fundit është përfolur shumë. Kjo për faktin se ka pasur dyshime që çifti në fjalë nuk janë më bashkë, shkruan “Zëri.info”.

Të dy janë të martuar dhe kanë një djalë të quajtur, Tian e i cili para disa ditësh ka festuar ditëlindjen e parë.

 

Gjatë festës së ditëlindjes së djalit të tyre, Tuna dhe Patrisi kanë shkrepur fotografi së bashku, ku kanë dëshmuar se ata janë bashkë dhe të lumtur së bashku dhe me djalin e tyre Tianin. /ZËRI

 

 

Facebook Comments

POST A COMMENT.