Samanta gjysmë transparente në New York

Showbiz
498
1

Këngëtarja shqiptare, Samanta Karavella, ka shfaqur edhe një herë anën seksi.

Bukuroshja është shfaqur në të zezë në fusan gjysmë transparent që nxori në pah linjat trupore.

Ajo performoi në New York për shqiptarët atje, dhe bashkë me të ishte Ledri Vula.

Bukuroshja është shfaqur jashtëzakonisht seksi duke befasuar me pamjen e saj.

Facebook Comments

POST A COMMENT.