Njoftohu i Pari

 • Asnjë kilogram nga qindra-mijëra tonë fruta e perime shqiptare nuk është kthyer nga BE

  TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ – Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “niveli i sigurisë ushqimore në Shqipëri është i lartë në krahasim me dje, në krahasim me nesër kemi shumë për të bërë”. Në

  Read More
 • Ilda Bejleri për herë të parë në stadiumin “Fadil Vokrri”: Kam prejardhje nga Gjakova

  Ilda Bejleri është një ndër moderatoret më të bukura shqiptare. Ajo do të jetë prezente në shkallët e stadiumit në ndeshjes mes Kosovës dhe Bullgarisë. Bukuroshja jonë ka zbuluar një të pathëne

  Read More
 • Enca Haxhia: Ndjehem shumë e bukur dhe nuk kam konsumuar ende ‘bari’

  Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është gjithmonë shumë e përfolur në media. Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Kurdistan, duke rrëmbyer vëmedjen edhe të mediave të huaja. Enca është

  Read More
 • Ermal Mamaqi në moment romantik me Amin

  Ermal Mamaqi dhe prezantuesaj e njohur, Amarda Toska ka kohë qëj anë bashkë. Mamaqi si rrallë herë është bërë emocional në një prej postimeve të tij. Ai shihet në video se si përqafon

  Read More
 • Enca performoi para mijëra fansave në Kurdistan, këndon edhe në gjuhën kurde

  Ashtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja Enca Haxhia mbajti një koncert para mijëra fansave të saj, në Kurdistan. Ajo ndau me fansat në Instagram disa imazhe nga koncerti, në të cilin duket

  Read More

Google

Knaqu edhe Ti

A tregon ky veprim se Tuna dhe Patrisi janë prishur përfundimisht?
Sekreti i Meghan Markle për një fytyrë “shumë më të skulpturuar”
Luana Vjollca jo më bjonde
A ju Pelqen kjo Keng e Medes
Komente të shumta pozitive për dukjen e Marinës (Foto)
Konfirmohet shtatzënia e Erisa Xhixhos në emisionin e Marinës shiko me shume ?

Per Ty

Kënga e Ritës kolonë zanore e filmit ‘Fifty Shades Freed’
Luana Vjollca jo më bjonde
Ermal Mamaqi në moment romantik me Amin
Estrada në ‘këmbë’ për të ndihmuar të shërohet Donjeta Isufi, nesër koncert në Drenas!
A tregon ky veprim se Tuna dhe Patrisi janë prishur përfundimisht?
Genta e ‘zhveshur’ hip në një lis, kjo pozë e saj po ‘çmend’ fansat
3 vajzat këndojnë këngë popullore, videoja bëhet hit në Facebook
Samanta gjysmë transparente në New York

Njoftohu

Dafina Dauti me dhuratë të veçantë për fansat e saj në ditët festive (Foto)

Këngëtarja Dafina Dauti, ka përgatitur një dhuratë për fansat e saj në prag të vitit të ri. Dafina në prag të vitit të ri, ka realizuar një fotosesion mahnitës, ndërsa e veçanta e fotografive

Qka thu per ket Video ?

Facebook

Facebook

Dashuria