Njoftohu i Pari

 • Kim Kardashian stërvit ‚asetet‘

  Kim Kardashian shfrytëzoi një plazh të qetë në Los Anxhelos për të bërë joga, së bashku me dy mikesha të saj. E veshur me një kostum gri, Kimi nxori në pah format e saj të famshme./Zeri,info

  Read More
 • Genta e ‚zhveshur‘ hip në një lis, kjo pozë e saj po ‚çmend‘ fansat

  Këtë këngëtare e keni parë në poza e pozicione të ndryshme të realizuara, por deri më tani jo edhe në një të tillë! Është fjala për këngëtaren Genta Ismaili, e çla si çdo herë tjetër edhe tani po

  Read More
 • Will Smith i buzëqeshur pozon përkrah Era Istrefit dhe Nicky Jam

  Era Istrefi me suksesin e fundit ka bërë që emri i saj të dëgjohet në mbarë botën. Gjatë ditës së djeshme është publikuar në versionin audio, kënga zyrtare e Kampionatit Botëror të futbollit,

  Read More
 • Tuna dhe Patrisi nuk janë ndarë, ata publikojnë fotografi të lumtur së bashku

  Lidhja mes këngëtares së njohur Altuna Sejdiu- Tuna dhe e Patris Berishës, kohëve të fundit është përfolur shumë. Kjo për faktin se ka pasur dyshime që çifti në fjalë nuk janë më bashkë, shkruan

  Read More
 • Qka thu per ket Video ?

  Read More

Google

Knaqu edhe Ti

Kim Kardashian stërvit ‚asetet‘
Genta e ‚zhveshur‘ hip në një lis, kjo pozë e saj po ‚çmend‘ fansat
Will Smith i buzëqeshur pozon përkrah Era Istrefit dhe Nicky Jam
Tuna dhe Patrisi nuk janë ndarë, ata publikojnë fotografi të lumtur së bashku
Qka thu per ket Video ?
Dafina Rexhepi shfaqet shumë e ëmbël në fotografinë e fundit
Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO)
Aurela Hoxha konfirmon se ka të dashur: Ia kontrolloj vazhdimisht telefonin

Per Ty

Tuna dhe Patrisi nuk janë ndarë, ata publikojnë fotografi të lumtur së bashku
Aurela Hoxha konfirmon se ka të dashur: Ia kontrolloj vazhdimisht telefonin
Sekreti i Meghan Markle për një fytyrë “shumë më të skulpturuar”
Dafina Dauti me dhuratë të veçantë për fansat e saj në ditët festive (Foto)
Luana Vjollca jo më bjonde
Anxhela Martini shkëlqen në fustan të bardhë shiko me shume..
A ju Pelqen kjo Keng e Medes
Samanta gjysmë transparente në New York

Njoftohu

Samanta gjysmë transparente në New York

Këngëtarja shqiptare, Samanta Karavella, ka shfaqur edhe një herë anën seksi. Bukuroshja është shfaqur në të zezë në fusan gjysmë transparent që nxori në pah linjat trupore. Ajo performoi në New

Luana Vjollca jo më bjonde

Qka thu per ket Video ?

Facebook

Facebook

Dashuria