Miss Kosova 2017 zhvishet e tëra! Fotografitë që do të shihni befasojnë shumë!

Showbiz
451
2

Camila Barraza është bërë pjesë tashmë e shoqërisë shqiptare.Megjithëse është argjentinase, ajo vitin e kaluar fitoi kurorën e më të bukurës së Kosovës në vitin e kaluar.

Bukuroshja ka kohë që karrierën prej modele po e vazhdon jashtë vendit tonë, Kosovës. Kohë pas kohe argjentinasja po publikon edhe imazhe të ndryshme në rrjetet sociale.

Camilla së fundi ka sjell një imazh në llogarinë personale në Instagram teksa shihet në “topless” ndëprsa gjoksin e mbulon vetëm me dorë.

“Freedom (Liri)”, ishte mesazhi që e ka shoqëruar imazhin e Camillas.

Ndryshe, bukuroshja tash e sa kohë është në lidhje me prizrenasin Haris Çoçajn, i cili nuk i ndahet për asnjë moment dhe e shoqëron kudo Barrazan.

Theksojmë se Camila ka përfaqësuar shtetin tonë edhe në ngjarjen madhore të “Miss Universe 2017”.

Facebook Comments

POST A COMMENT.