Krahasimi mes Meghan Markle dhe Kate Middleton, kush ka më shumë stil në shtëpinë mbretërore

Lajm
421
1

Beteja e stilit ka filluar dhe jo vetëm britanikët janë të entuziazmuar për të – është lufta e stilit mes dukeshës së Kembrixhit, Kate Middleton dhe aktores amerikane, Meghan Markle, bashkëshortes së ardhshme të Princit Harry.

Teksa dukesha preferon elegancë klasike, është Meghan ajo që me garderobën e saj sjellë një tjetër porcion të shtuar të dukjes seksi në familjen mbretërore.

sjellë krahasimin e stilit mes Kate dhe Meghan, e cila natyrisht mbetet të vlerësohet nga vet adhuruesit e modës dhe ata që përcjellin stilin e jetës së familjes mbretërore britanike.

Facebook Comments

POST A COMMENT.