SPORT

Ilda Bejleri për herë të parë në stadiumin “Fadil Vokrri”: Kam prejardhje nga Gjakova
Mendes: Ronaldo kishte kërkuar transferimin te Juve gjatë janarit
Will Smith i buzëqeshur pozon përkrah Era Istrefit dhe Nicky Jam
Dramë në familjen e David Silvas: Djali im po lufton me jetën
Katër gola arsyetojnë derbin: Arsenal dhe Chelsea ndajnë pikët
Milani mposht Interin në derbi dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës
Gattuso: Fitorja ndaj Interit nuk na i zgjidh problemet, por na jep hapësirë për të marrë frymë
‘Perandori’ Adriano rikthehet në fushë, shënon gol dhe bënë dy asistime në ndeshje miqësore