Showbiz

Dafina Rexhepi shfaqet shumë e ëmbël në fotografinë e fundit
Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO)
Aurela Hoxha konfirmon se ka të dashur: Ia kontrolloj vazhdimisht telefonin
Lady Gaga shfaq të pasmet atraktive dhe tatuazhet e shumta në trupin e saj
Estrada në ‚këmbë‘ për të ndihmuar të shërohet Donjeta Isufi, nesër koncert në Drenas!
Miss Kosova 2017 zhvishet e tëra! Fotografitë që do të shihni befasojnë shumë!
Janë shoqe, por shikoni si e quan Vjollca Gilin
Beteja me vetëbesimin e Dua Lipës
Ju kujtohen vajzat e ‘Daba Dabas’? Shikoni sa shumë kanë ndryshuar ato
Kënga e Ritës kolonë zanore e filmit ‘Fifty Shades Freed’