Showbiz

Tayna vjen me “Pow Pow”
Noizy dhe S4MM publikojnë “Po thu”
3 vajzat këndojnë këngë popullore, videoja bëhet hit në Facebook
Rita Ora krenohet me Kosovën pas MTV Music Awards
Genta e ‘zhveshur’ hip në një lis, kjo pozë e saj po ‘çmend’ fansat
Tuna dhe Patrisi nuk janë ndarë, ata publikojnë fotografi të lumtur së bashku
Qka thu per ket Video ?
Dafina Rexhepi shfaqet shumë e ëmbël në fotografinë e fundit
Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO)
Aurela Hoxha konfirmon se ka të dashur: Ia kontrolloj vazhdimisht telefonin