Lajm

Asnjë kilogram nga qindra-mijëra tonë fruta e perime shqiptare nuk është kthyer nga BE
Ilda Bejleri për herë të parë në stadiumin “Fadil Vokrri”: Kam prejardhje nga Gjakova
Prokuroria ende nuk e ka identifikuar vrasësin e Ivanoviqit
Mjekët nisin grevën, paralajmërojnë bojkot të punës në janar
Dafina Rexhepi shfaqet shumë e ëmbël në fotografinë e fundit
Histori prekëse: Vajza shqiptare nga Suedia, pas 36 viteve kërkon prindërit saj biologjik në Pejë (Video)
Krahasimi mes Meghan Markle dhe Kate Middleton, kush ka më shumë stil në shtëpinë mbretërore
Lejoni fëmijët të qëndrojnë në kuzhinë: Pse ndikon për të mirë gatimi i ushqimit tek ata?
Stilet e flokëve të cilat do të jenë moderne në 2018-n: Kthim i pesë trendeve më të bukura!
Deda: Manipulimi politik i popullit, specialitet i Thaçit