Lajm

  • Dafina Rexhepi shfaqet shumë e ëmbël në fotografinë e fundit

    Është një nga këngëtaret më të ëmbla të estradës. Bëhet fjalë për Dafina Rexhepin e cila edhe pse jo shumë aktive në skenën muzikore, ajo vitin që lamë pas u rikthye “furishëm”, teksa erdhi edhe

    Read More
  • Kosova duhet të ishte njohur prej kohësh prej të gjitha vendeve të Bashkimit Evropian

    sh-përfaqësuesi i Lartë i OKB-së për Bosnje-Hercegovinën, Christian Schwarz-Schilling, kritikon faktin që nga 27 shtete anëtare të BE-së pesë shtete nuk e kanë njohur Kosovën dhe thotë se për

    Read More

Aurela Hoxha konfirmon se ka të dashur: Ia kontrolloj vazhdimisht telefonin

Aurela Hoxha vitet e fundit ishte kryetemë e mediave rozë shqiptare. E gjithë në saje të jetës private dhe shkurorëzimit nga bashkëshorti, me të cilin kishte rreth 9 vjet ishte e kurorëzuar. Duke qenë pjesë e shout televiziv të moderatores Luana Vjollca, “Shiko kush luan”, bukuroshja për herë të parë pranoi se është në një

Read More

Estrada në ‚këmbë‘ për të ndihmuar të shërohet Donjeta Isufi, nesër koncert në Drenas!

Shumë emra të njohur të skenës muzikore bashkohen nesër për të ndihmuar në shërimin e Donjeta Isufit e cila vuan sëmundja Dg.hepatitis chronica causa in OBS. Gatishmërinë për të ndihmuar Donjetën e morën këngëtar të shumtë drenicas si Skender Hasi, Leonora Jakupi, Kosovare Hasi, Kosovare Gashi, Arton Ceravadiku, e po ashtu edhe të tjerë këngëtar të

Read More

Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO)

Pas një viti tejët të sukseshëm me këngën ‚New Rules‘, këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa s’ka të ndalur. Ajo sot ka lansuar klipin e saj më të ri të titulluar ‘IDGAF’, i cili është pelqyer mjaftë shumë nga publiku, transmeton Zeri.info IDGAF (I Don’t Give A Fuck) është pjesë e albumit të saj të

Read More

Miss Kosova 2017 zhvishet e tëra! Fotografitë që do të shihni befasojnë shumë!

Camila Barraza është bërë pjesë tashmë e shoqërisë shqiptare.Megjithëse është argjentinase, ajo vitin e kaluar fitoi kurorën e më të bukurës së Kosovës në vitin e kaluar. Bukuroshja ka kohë që karrierën prej modele po e vazhdon jashtë vendit tonë, Kosovës. Kohë pas kohe argjentinasja po publikon edhe imazhe të ndryshme në rrjetet sociale. Camilla

Read More

Dafina Rexhepi shfaqet shumë e ëmbël në fotografinë e fundit

Është një nga këngëtaret më të ëmbla të estradës. Bëhet fjalë për Dafina Rexhepin e cila edhe pse jo shumë aktive në skenën muzikore, ajo vitin që lamë pas u rikthye “furishëm”, teksa erdhi edhe me një stil të ri Dafina së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi ku shfaq

Read More

Blero dhe Afrona dhurojnë puthje pasionante në New York

Këngëtari Blero dhe e fejuara e tij, Afrona Dika, aktualisht janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në New York. Ata kanë realizuar edhe një set të ri fotografik te Fadil Berisha, ndërsa po shijojnë së bashku periudhën e fundvitit në qytetin e dritave. Çifti kanë ndarë me fansat disa imazhe në rrjetet sociale,

Read More

Komente të shumta pozitive për dukjen e Marinës (Foto)

Marina Vjollca vazhdon të shtojë numrin e fansave secilën e javë me paraqitjet mbresëlënëse në emisionin e saj. Përveç përmbajtjes së programit televiziv që drejton, biondja e famshme i kushton edhe shumë vëmendje dukjes së saj. Duke u nisur nga makijazhi e deri te veshja, ajo kërkon që gjithçka të jetë e rregulluar në detaje.

Read More

Dramë në familjen e David Silvas: Djali im po lufton me jetën

David Silva u raportua se ka probleme familjare me bashkëshorten, por një gjë e tillë është hedhur poshtë. Mesfushori i Manchester Cityt ka javë që nuk është paraqitur në fushën e blertë dhe thuhej se shkaku i tradhtisë së gruas, lojtari nuk është në gjendje të mirë psikike. Megjithatë ka qenë vet spanjolli që ka

Read More

‘Perandori’ Adriano rikthehet në fushë, shënon gol dhe bënë dy asistime në ndeshje miqësore

Ka qenë njëri nga futbollistët më të dashur në botë falë golave spektakolar që shënonte. Por problemeve me lëndime dhe jetë të natës ia pa sherrin pasi karriera e tij përfundoi më herët se që ishte menduar. Fjala është për ish-sulmuesin brazilian, Adriano i cili është rikthyer të luaj pas shtatë viteve. Kjo ndeshje ishte

Read More

Lady Gaga shfaq të pasmet atraktive dhe tatuazhet e shumta në trupin e saj

Këngëtarja e njohur Lady Gaga jo gjithmonë është shumë aktive në rrjetet sociale. Megjithatë, ajo prapëseprapë vazhdon të jetë një nga emrat më të ndjekur anë e kënd botës nga fansat e saj në Facebook dhe Instagram. Në këtë të fundit, 31-vjeçarja ka publikuar disa fotografi mjaft provokuese me bikini, ndonëse jemi në mes të

Read More