Komente të shumta pozitive për dukjen e Marinës (Foto)

Showbiz
1.3K
1

Marina Vjollca vazhdon të shtojë numrin e fansave secilën e javë me paraqitjet mbresëlënëse në emisionin e saj.

Përveç përmbajtjes së programit televiziv që drejton, biondja e famshme i kushton edhe shumë vëmendje dukjes së saj.

Duke u nisur nga makijazhi e deri te veshja, ajo kërkon që gjithçka të jetë e rregulluar në detaje.

Dhe për këtë merr dhjetëra mijëra pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Në këtë mënyrë, së bashku me motrën e saj, Luana Vjollca, dy biondet e famshme të ekranit janë ndër prezantueset më të pëlqyera shqiptare.

Facebook Comments

POST A COMMENT.