Ju kujtohen vajzat e ‘Daba Dabas’? Shikoni sa shumë kanë ndryshuar ato

Showbiz
62
0
sample-ad

Dikur ishin ndër vajzat më të komentuara dhe më të dashura për publikun.

Me këngën tashmë shumë të famshme ‘Daba Daba’, ato arritën të fitojnë zemrën e mijëra njerëzve, këngë kjo e pëlqyer nga fëmijët edhe sot.

 

Janë vajzat e artistit të njohur Naim Krasniqi, Rina është studente në Akademinë e Arteve në Prishtinë në degën e aktrimit, ndërsa Nita është martuar me një afarist shqiptar.

 

 

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.