Janë shoqe, por shikoni si e quan Vjollca Gilin

Showbiz
457
1

Dy këngëtaret e njohur të estradës shqiptare, Gili dhe Vjollca Haxhiu janë shfaqur së bashku këtë herë.

Këto imazhe i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, Vjollca kurse të dyja ato dukeshin shumë bukur dhe në formë.
“Me xixëllonjën” kishte shkruar Vjollca duke iu referuar Gilit, e cila vite më parë kishte një këngë po me këtë titull.

Ndryshe, edhe Vjollca edhe Gili kanë qenë shumë të angazhuara këtë sezonë.

Facebook Comments

POST A COMMENT.