Ilda Bejleri për herë të parë në stadiumin “Fadil Vokrri”: Kam prejardhje nga Gjakova

LajmSPORT
472
0

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret më të bukura shqiptare.

Ajo do të jetë prezente në shkallët e stadiumit në ndeshjes mes Kosovës dhe Bullgarisë.

Bukuroshja jonë ka zbuluar një të pathëne deri më tani, por që nuk ka dhënë shumë detaje rreth saj.

Zeshkania ka treguar se ka prejardhje gjakovare, kështu që ndihet edhe si shtetase e Kosovës.

“Dua t’iu tregoj se kam një çik prejardhje nga Kosova. Edhe kjo është arsyeja pse jam veshur në të kaltër”, ka pohuar ndër të tjerash ajo.

Ndryshe, Kosova gjatë mbrëmjes së sotme do të debutojë në kualifikimet e kampionatit evropian.

Facebook Comments

POST A COMMENT.