Ermal Mamaqi në moment romantik me Amin

Showbiz
250
0

Ermal Mamaqi dhe prezantuesaj e njohur, Amarda Toska ka kohë qëj anë bashkë.

Mamaqi si rrallë herë është bërë emocional në një prej postimeve të tij.

Ai shihet në video se si përqafon ngrohtësisht prezantuesen dhe i dedikon fjalë të bukura.

“Çdo vit qe ikën me shume te dua Ermal Mamaqi. Sa shume gjera kemi ndërtuar dhe kaluar bashke dhe sa te tjera na presin”, shkruante Ami.

“Jam i lumtur… Në jetë, kam kuptuar se më e rëndësishme se të kërkosh gjërat që do, është të vlerësosh ato që ke. Jam falënderues për çdo minutë të jetës time. Faleminderit për urimet tuaja dhe faleminderit që më lejoni të jem pranë jush nëpërmjet vëmendjes që më jepni. Ju dua”, iu përgjigj Mamaqi.

Ermali dhe Ami ka kohë që janë në lidhje romantike.

Facebook Comments

POST A COMMENT.