Enca Haxhia: Ndjehem shumë e bukur dhe nuk kam konsumuar ende ‘bari’

MUSICShowbiz
317
1

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është gjithmonë shumë e përfolur në media.

Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Kurdistan, duke rrëmbyer vëmedjen edhe të mediave të huaja.

Enca është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar për ndjekësit një video në InstaStory, duke u treguar atyre se ndjehet e bukur, ndërsa thotë se ende s’ka konsumuar ‘bari’.

“Ndjehem shumë e bukur dhe ende nuk kam konsumuar ‘bari’”, ka thënë Enca në video-selfien e publikuar.

Përndryshe, muaj më parë, ajo ka publikuar këngën e saj më të fundit “Balad”, e cila është pritur mirë nga publiku. 

Facebook Comments

POST A COMMENT.