Dafina Rexhepi shfaqet shumë e ëmbël në fotografinë e fundit

LajmShowbiz
517
3

Është një nga këngëtaret më të ëmbla të estradës. Bëhet fjalë për Dafina Rexhepin e cila edhe pse jo shumë aktive në skenën muzikore, ajo vitin që lamë pas u rikthye “furishëm”, teksa erdhi edhe me një stil të ri
Dafina së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi ku shfaq fytyrën e ëmbël që e karakterizon.

Ndryshe Dafina jeton dhe vepron në shtetin e Gjermanisë./Indeksonline/

Facebook Comments

POST A COMMENT.