Dafina Dauti me dhuratë të veçantë për fansat e saj në ditët festive (Foto)

Showbiz
407
1

Këngëtarja Dafina Dauti, ka përgatitur një dhuratë për fansat e saj në prag të vitit të ri.

Dafina në prag të vitit të ri, ka realizuar një fotosesion mahnitës, ndërsa e veçanta e fotografive është se pranë saj për herë të parë është edhe vajza e saj Elizabeta, shkruan Magazina.al

Në fotografitë e realizuar nga Veton Osmani, nënë e bijë shfaqen mjaft elegane dhe me veshje të njejta.

Vlen të përmendet që gjatë vitit 2017 Dafina Dauti ka qenë mjaft aktive, ajo ka publikuar albumin e parë me muzikë popullore, ndërsa falë suksesit të tij ajo është mjaft e angazhuar në mbrëmje muzikore.

Facebook Comments

POST A COMMENT.