Prokuroria ende nuk e ka identifikuar vrasësin e Ivanoviqit
Mjekët nisin grevën, paralajmërojnë bojkot të punës në janar
Tayna vjen me “Pow Pow”
Noizy dhe S4MM publikojnë “Po thu”
3 vajzat këndojnë këngë popullore, videoja bëhet hit në Facebook
Rita Ora krenohet me Kosovën pas MTV Music Awards
Genta e ‘zhveshur’ hip në një lis, kjo pozë e saj po ‘çmend’ fansat
Will Smith i buzëqeshur pozon përkrah Era Istrefit dhe Nicky Jam
Tuna dhe Patrisi nuk janë ndarë, ata publikojnë fotografi të lumtur së bashku
Qka thu per ket Video ?