Aurela Hoxha konfirmon se ka të dashur: Ia kontrolloj vazhdimisht telefonin

Showbiz
443
7

Aurela Hoxha vitet e fundit ishte kryetemë e mediave rozë shqiptare.

E gjithë në saje të jetës private dhe shkurorëzimit nga bashkëshorti, me të cilin kishte rreth 9 vjet ishte e kurorëzuar.

Duke qenë pjesë e shout televiziv të moderatores Luana Vjollca, “Shiko kush luan”, bukuroshja për herë të parë pranoi se është në një lidhje.

“Po kam të dashur”, deklaroi publikisht ajo duke mos dhënë më tepër detaje.

Teksa u pyet nëse i kontrollon telefonin, ajo tha “Ia kontrolloj gjatë gjithë kohës”.

Ndryshe, Hoxha ka rikonfirmuar se bërë një ndërhyrje estetike sa i përket buzëve, të cilat paksa i ka fryrë.

 

Facebook Comments

POST A COMMENT.