Ilda Bejleri për herë të parë në stadiumin “Fadil Vokrri”: Kam prejardhje nga Gjakova
Enca Haxhia: Ndjehem shumë e bukur dhe nuk kam konsumuar ende ‘bari’
Ermal Mamaqi në moment romantik me Amin
Enca performoi para mijëra fansave në Kurdistan, këndon edhe në gjuhën kurde