Dafina Rexhepi shfaqet shumë e ëmbël në fotografinë e fundit
Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO)
Aurela Hoxha konfirmon se ka të dashur: Ia kontrolloj vazhdimisht telefonin
Lady Gaga shfaq të pasmet atraktive dhe tatuazhet e shumta në trupin e saj
Histori prekëse: Vajza shqiptare nga Suedia, pas 36 viteve kërkon prindërit saj biologjik në Pejë (Video)
Estrada në ‘këmbë’ për të ndihmuar të shërohet Donjeta Isufi, nesër koncert në Drenas!
Miss Kosova 2017 zhvishet e tëra! Fotografitë që do të shihni befasojnë shumë!
Janë shoqe, por shikoni si e quan Vjollca Gilin
Krahasimi mes Meghan Markle dhe Kate Middleton, kush ka më shumë stil në shtëpinë mbretërore
Lejoni fëmijët të qëndrojnë në kuzhinë: Pse ndikon për të mirë gatimi i ushqimit tek ata?