Deda: Manipulimi politik i popullit, specialitet i Thaçit
Kosova duhet të ishte njohur prej kohësh prej të gjitha vendeve të Bashkimit Evropian
Blero dhe Afrona dhurojnë puthje pasionante në New York
Samanta gjysmë transparente në New York
Anxhela Martini shkëlqen në fustan të bardhë shiko me shume..
Milani mposht Interin në derbi dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës
Dafina Dauti me dhuratë të veçantë për fansat e saj në ditët festive (Foto)
Gattuso: Fitorja ndaj Interit nuk na i zgjidh problemet, por na jep hapësirë për të marrë frymë
‘Perandori’ Adriano rikthehet në fushë, shënon gol dhe bënë dy asistime në ndeshje miqësore
Konfirmohet shtatzënia e Erisa Xhixhos në emisionin e Marinës shiko me shume ?