Chat

Postuar nga njoftohu On Dienstag, August 20th, 2013 With 2 Comments

Vizitor  te nderuar  Shperndaje CHATIN    

Vizitor  te nderuar  Shperndaje     CHATIN   www.Njoftohu.de  www.KnaQu.net www.Bashkohu.de
Gjinden 21 Koment
Gjithsej
 1. flamur sagt:

  ka ndo nje person nga stafi te ma mundesoi anetaresimin tim ne kete dhome?

 2. Agnesa sagt:

  Ooo chati im i dashur shum shum te preferoj. Je shum shum i bukur ska chat ma te bukur askun vetwm perpara

 3. ELLi sagt:

  Pershendetje nga Elli nga prizreni a ben kengen zogun ?

 4. mergimi sagt:

  Pershendetje dhe rrespekt per te gjithé ata qe e lexojné…

 5. Xili sagt:

  Hej miremengjesi jame duke shikuar per nje shoqeri nga nürnbergu nese ki koh lajmerohu dhe vetem femra flm

 6. Leli sagt:

  Pershendetie

 7. Iliri-ger sagt:

  Pershendetje per te gjithe

 8. Aanglia sagt:

  mir dita si jeni aje mir si kalon si dukeni

 9. shqipe sagt:

  Tung ju pershendes

 10. Albrim sagt:

  Pershendetje nga G’ermania Qkemi anedej ne trojet Shqiptare

Shenoe nje Koment

Chat Shqip