weiterlesen
 
weiterlesen
 
weiterlesen
 
weiterlesen
 
weiterlesen
 
weiterlesen
 
weiterlesen
 
weiterlesen
 
weiterlesen
 
weiterlesen
Lajmet Njoftohu i Pari
 
auto_Vetura_e_serbit_Slobodan_Gavric_me_ekzploziv__11426574693

Harrohet dosja Gavriç

17. März 2015
 
auto_Bisedimet1425061044

Kosova kushtëzon dialogun

17. März 2015
 
video

Vjen “Drenica” e Gold AG (Video)

7. März 2015
 
adelina

Adelina është kundër homoseksualëve (Video)

1. März 2015

 
mitrovica

Komunat e veriut të Kosovës refuzojnë buxhetin e Prishtinës

1. März 2015
 
auto_Migrimi-kufiri-Hungari-Serbi51425195447

618 azilkërkues u kthyen në janar

1. März 2015
 
auto_4gg1424958513 (1)

Rusia “shuplakë” Serbisë

26. Februar 2015
 
sony-prezanton-edhe-xperia-m4-aqua-n-euml-barcelon-euml_hd

Sony prezanton edhe Xperia M4 Aqua në Barcelonë

26. Februar 2015

Postimet e reja Vetem Ne njoftohu This Month
1
Dafina vjen seksi me “Shumë Qef” (Video)
2
Adelina është kundër homoseksualëve (Video)
3
Cfarë po bën Bleona në Los Angeles? (Video)
4
Kush po fiton në “luftën” mes Nora Istrefit dhe Dafina Zeqirit?
5
Rusia “shuplakë” Serbisë

6
Vjen “Drenica” e Gold AG (Video)
7
Adelina konfirmon: I kam fryrë buzët (Foto)
8
Labinot Tahiri surprizë për familjen e Adem Jashari
9
The Telegraph për eksodin nga Kosova: Shteti pa shpresë! (Foto)
10
Bursa për fëmijët e punëtorëve të Komunës

NJOFTOHU i Pari
featured image
Lajmet
17. März 2015
17

Harrohet dosja Gavriç

circle image
featured image
Lajmet
17. März 2015
10

Kosova kushtëzon dialogun

circle image
featured image
Showbiz
7. März 2015
43

Vjen “Drenica” e Gold AG (Video)

circle image
featured image
Showbiz
1. März 2015
62

Adelina është kundër homoseksualëve (Video)

circle image
featured image
Lajmet
1. März 2015
110

Komunat e veriut të Kosovës refuzojnë buxhetin e Prishtinës

circle image
featured image
Lajmet
1. März 2015
15

618 azilkërkues u kthyen në janar

circle image
featured image
Lajmet
26. Februar 2015
143

Rusia “shuplakë” Serbisë

circle image
featured image
Teknologjia
26. Februar 2015
6

Sony prezanton edhe Xperia M4 Aqua në Barcelonë

circle image
featured image
Ekonomia
26. Februar 2015
12

Bizneset, lënë Kosovën për Maqedoninë

circle image
featured image
Lajmet
26. Februar 2015
10

Vuçiq e Daçiq me qëndrime të ndryshme për Listën Serbe

circle image
featured image
Showbiz
26. Februar 2015
28

Labinot Tahiri surprizë për familjen e Adem Jashari

circle image
featured image
Lajmet
26. Februar 2015
19

Ndërkombëtarët kërkojnë viza të Kosovës

circle image
featured image
Showbiz
25. Februar 2015
132

Adelina konfirmon: I kam fryrë buzët (Foto)

circle image
featured image
Lajmet
22. Februar 2015
22

Bursa për fëmijët e punëtorëve të Komunës

circle image
featured image
Lajmet
22. Februar 2015
16

Vulin: Çfarë ideje ka Thaçi?

circle image
Showbiz NJoftohu i pari
 
video

Vjen “Drenica” e Gold AG (Video)

7. März 2015
 
adelina

Adelina është kundër homoseksualëve (Video)

1. März 2015
 
labinot-tahiri

Labinot Tahiri surprizë për familjen e Adem Jashari

26. Februar 2015
 
adelina-topless-mb-euml-shtetet-gjoksin-p-euml-r-murri-foto_hd

Adelina konfirmon: I kam fryrë buzët (Foto)

25. Februar 2015

 
auto_5651424516025

Kush po fiton në “luftën” mes Nora Istrefit dhe Dafina Zeqirit?

21. Februar 2015
 
bleona-qereti-ibiza-photo-shoot-vincent-peters-2

Cfarë po bën Bleona në Los Angeles? (Video)

21. Februar 2015
 
dafi

Dafina vjen seksi me “Shumë Qef” (Video)

21. Februar 2015
 
Harrohet dosja Gavriç
17. März 2015
Lajmet
BEITRAG LESEN
info@njoftohu.de